Hlasování o mém osudu

Goto down

Koupit křečka či si dát radši toust?

0% 0% 
[ 0 ]
100% 100% 
[ 2 ]

Celkem hlasů : 2

Hlasování o mém osudu

Příspěvek  LeCurteh za Tue Mar 25, 2008 7:20 pm

Rád bych na tomto milém fóru započal hlasování o jedné důležité věci v mém novém filmu. Rozhodl sem se vrámci studentského programu natočit film o životě jedné křeččí rodiny. Začalo to nevině už před mnoha lety, když jsem si koupil malého a chlupaťoučkého křečka. Záhy sem zjistil, že můj křeček není jen tak obyčejný křeček. Byl to kouzelný křeček. Dokázal mě napodobovat, byl jako papoušek, jenomže místo, aby po mě opakoval slova, opakoval mé pohyby. Ale proč o tom tady píšu. Jednou, když mi holka dala kopačky, zrovna před koncertem Kornů tady ve vítkovické areně, byl jsem smutný. O ní nešlo, stejně byla škaredá, ale co sem měl dělat s těma dvěma krásnýma lístkama na koncert? A tak mě napadlo brnknout pár kámošům. Nikomu z nich se nechtělo. Možná že to bude tím, že když sem byl se svou teď už bývalou, tak sem na ně kašlal, myslím že na to složili i nějakou vtipnou písničku, ale to je jedno, stejně sem je nikdy neměl rád. Takže jediné co mě fakt štvalo byly ty dva umolousané lístky v mé kapse. Co teď? Sám sem nemoh. Tak sem si vzpomněl na svého vždy věrného křečka. Vzpomněl sem si na to jak sem ho před půl rokem naučil házet hlavou do rytmu In Flames. A tak, kdoví jak sem se ocitl na Kornech v první řadě s mým věrným křečkem na rameni a rozjeli sme to jako nikdy. Kdo neviděl neuvěří. To mě inspirovalo natočit o něm film. Nikdo nebyl proti. Nejspíš se mě chtěli zbavit. Ale křeček, Žu sem mu říkal, byl proti, že prý nesnáší být středem pozornosti. Ale já na něj tlačil a to sem asi neměl, protože dnes sem přišel z dramaťáku a on je fuč. Nikdo neběhá v jeho kole. Nikdo neposral ráno vyměněné piliny, nikdo na mě nevystčil své zoubky, když sem vešel. Pak sem to pochopil. žu si zbalil své věci do šátku a odešel. Odešel ode mě. Kdo mě teď v noci zahřeje?! Kdo mě potěší teplem svých očí? S kým si až zase přijdu ožralý zazpívám českou hymnu? Zradil sem ho. Život už nikdy nebude takový jako dřív. Slunce je dnes jinak červené při západu než obvykle. Stále sedím na židli a čekám, že se objeví ve dveřích, že si zase spolu popláčeme u Titanicu... život je teď šedivější, ale hlavně, aby on byl šťastný. Složil jsem mu takovou básničku:
Křečku můj, nebuď vůl,
nejsi tu a já pláču sůl,
stojím tu jak kůl,
a vůbec. Sem vůl.
Utěšuju se jen jednou myšlenkou, že snad, že snad někde jinde mu bude líp. Když nás jednou vyhodili ze ZOO, tak říkal, že si jednou udělá vlastní ZOO, s děvkama a blackjackem. Snad mu to vyšlo.
A teď vyhlašuju slavnostně hlasování na tomto velkolepém serveru. Mám si koupit nového křečka, nebo si dát radši toust? Question

Naposledy upravil Kuty dne Tue Mar 25, 2008 7:35 pm, celkově upraveno 1 krát (Reason for editing : Co dodat. *zatlalčí slzu dojetí* Jen ti tu přidám anketu...)

LeCurteh

Poeet p?íspivku : 1
Registration date : 25. 03. 08

Zobrazit informace o autorovi

Návrat nahoru Goto down

Povolení tohoto fóra: